به دانشگاه آزاد اسلامی - واحد خورموج خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اخذ انواع وام‌های دانشجویی

اخذ انواع وام‌های دانشجویی
قابل توجه کلیه دانشجویان محترم وام دانشجویی: به اطلاع می رساند جهت اخذ وام دانشجویی جهت نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹، ضمن مراجعه به آدرس سامانه ساجد تقاضای خویش را ثبت نمایید.

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم

وام  دانشجویی:

به اطلاع می رساند جهت اخذ وام دانشجویی جهت نیمسال اول ۱۴۰۰-۱۳۹۹، ضمن مراجعه به آدرس سامانه ساجد تقاضای خویش را ثبت نمایید.

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با شماره های 09173730940 و 09173700612 صندوق رفاه دانشجویی واحد شیراز تماس حاصل فرمایید.

صندوق رفاه دانشجویی دانشگاه ازاد اسلامی واحد خورموج

 

وام  وزارت علوم:

به اطلاع می رساند بودجه تخصیصی از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در خصوص وام بلند مدت با بازپرداخت بعد از فراغت از تحصیل (پرداخت از طریق بانک قرض الحسنه مهر ایران) به دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول ۱۴۰۰-۹۹ معین و اعلان گردیده است.

لذا کلیه دانشجویان متقاضی میتوانند به آدرس bp.swf.ir (صندوق رفاه وزارت علوم ) مراجعه و پیش ثبت نام انجام داده و سپس جهت دریافت فرم ۲۱ به فایل پیوست مراجعه و پس از دریافت فرم و تکمیل آن و تایید آموزش دانشکده بمنظور ثبت نام نهایی و تحویل فرم ۲۱ به صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شیراز، واقع در ساختمان مرکزی طبقه دوم اتاق ۲۱۷ مراجعه نمایند، ضمنا نام و کد شعبه انتخابی بانک مهر ایران و شماره پرونده بایستی بر روی فرم ۲۱ نوشته شود. با توجه به محدود بودن مدت زمان و اعتبار تخصیص یافته ، در صورت اتمام اعتبار و مدت معین، صندوق رفاه دانشجویان مسئولیتی در قبال دانشجویانی که با تاخیر مراجعه نموده اند نخواهد داشت و از ثبت نام آنها معذور خواهدبود.  ضمنا مهلت ثبت نام تا تاریخ پانزده آذر ماه می باشد.  

فرم شماره ۲۱: https://iaushiraz.ac.ir/documents/۱۰۶۰۸/۸۵۷۸۲۱۳b-fa۹۸-۴a۰۴-۹۷bd-۳۹۸d۶۹b۲c۳c۲

 

تلفن تماس:09173730940

صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج

۱۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500