به دانشگاه آزاد اسلامی - واحد خورموج خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

وام دانشجویی

وام دانشجویی
دانشجویان که مشکل پرداخت شهریه دارند می توانند از وام های دانشجویی دانشگاه استفاده کنند. با عنایت به مشکلات مالی برخی از دانشجویان تسهیلات بانکی ویژه دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی در نظر گرفته شده است. وام دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد تا 10 میلیون تومان و در مقطع کارشناسی تا 7/5 میلیون تومان و مقطع کاردانی حداکثر 2/5 میلیون تومان وام دانشجویی می تواند توسط دانشجو درخواست شود.

ابتدا وارد سامانه ساجد به آدرس ir.iau.sajed://https شوید.

سپس کدملی و شماره دانشجویی خود را وارد نمایید.

بعد از تایید اطالعات شما به سامانه احراز هویت وارد می شوید

(توضیح اینکه سامانه احراز هویت درگاه ورود به ساجد می باشد و در صورت بروز مشکل با این سامانه با شماره پشتیبانی 47916814 و 47916816 تماس بگیرید)

در صورتی که قبال در این سامانه رمز عبور داشته اید صفحه ای مطابق تصویر زیر برای شما نمایان می شود که در صورت ورود رمز عبور صحیح به مرحله بعدی هدایت می شوید ولی اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید ، کافیست رمز عبور اشتباه وارد نمایید و ارسال را کلیک نمایید تا دگمه قرمز رنگ – رمز عبور فراموش شده – در این صفحه فعال شود تا از این طریق و با پیامکی که از طرف سامانه به تلفن همراه شما ارسال می گردد بتوانید رمز عبور خود را تغییر دهید اما اگر تا کنون در این سامانه برای خودتان نام کاربری و رمز عبور ایجاد نکرده اید می بایست با کمک –راهنمای ورود به سامانه sso -که در صفحه ورودی سامانه ساجد قسمت راهنمای سامانه ها ، اقدام به ایجاد رمز نمایید.

جهت کسب اطلاع بیشتر به آدرس ایترنتی زیر مراجعه و یا با شماره تماس 09365463205 و 07735340717 تماس حاصل نمایید.

https://sajed.iau.ir/Download/LoanStudent/StudentLoan.pdf

 

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500