به دانشگاه آزاد اسلامی - واحد خورموج خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

رئیس دانشگاه آزاد خورموج: استفاده از اندیشه‌های امام گره‌گشای بسیاری از مسائل مدیریتی است

رئیس دانشگاه آزاد خورموج: استفاده از اندیشه‌های امام گره‌گشای بسیاری از مسائل مدیریتی است
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج (دشتی) گفت: استفاده از اندیشه‌های امام راحل گره‌گشای بسیاری از مسائل مدیریتی امروز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج، اشکان معصومی ظهر امروز در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج (دشتی) برگزار شد، اظهار کرد: ملت‌های آزادی‌خواه جهان، ایران اسلامی را به‌عنوان الگوی ایستادگی در برابر زورگویان و مستکبران انتخاب می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: ایران نماد مقاومت، آزادی‌خواهی و استکبارستیزی در جهان است؛ همه اینها را مرهون اندیشه‌های الهی برگرفته از قرآن توسط امام راحل و رهبر معظم انقلاب هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج اضافه کرد: استفاده از اندیشه‌های امام راحل گره‌گشای بسیاری از مسائل مدیریتی امروز بوده؛ کما اینکه گاهی فاصله گرفتن مسئولان از شعارهای انقلاب آسیب‌های جدی به کشور وارد کرده است.

معصومی مطرح کرد: اکنون در گام دوم انقلاب اسلامی دانشگاهیان باید با قدرت تفکر جوانی، تکیه بر ایمان و تولید داخلی، روحیه استکبارستیزی را تقویت کنند و این یکی از بهترین راه‌ها برای مقابله با القای ناامیدی توسط مستکبران است.

وی تصریح کرد: اقتدار انقلاب اسلامی و جایگاه اسلام در برابر استکبار با ۴۰ سال گذشته قابل مقایسه نیست و روحیه سازش‌ناپذیری، تکیه به توان داخلی و هدایت و رهنمودهای مقام معظم رهبری موجب پیشرفت‌های شگرفی شده است.


۱۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۶:۳۹

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500