به دانشگاه آزاد اسلامی - واحد خورموج خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی حداقل خدمت به شهداست

معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی حداقل خدمت به شهداست
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج گفت: معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی حداقل خدمت به شهداست.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج، اشکان معصومی ظهر امروز در نشست کارگروه دانشجویی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی شهرستان دشتی که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج برگزار شد، گفت: پس از گذشت 40سال از انقلاب اسلامی، دستاوردهای نظام در بعد علمی از چنان پیشرفت و توسعه‌ای برخوردار است که جایگاه کنونی قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.

وی با بیان اینکه معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی حداقل خدمت به شهداست، افزود: دستیابی به دانش هسته‌ای و علوم جدید مانند نانو تکنولوژی و لیزر و پیشرفت در زمینه دانش سلول‌های بنیادی بخش دیگری از دستاوردهای انقلاب اسلامی بوده که قبل از آن در کشور سابقه نداشته است.

رئیس کارگروه دانشجویی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی دشتی تصریح کرد: هدف اصلی این کارگروه دانشجویی ایجاد هماهنگی بین دانشجویان برای حضور پررنگ در برنامه‌های فرهنگی و بصیرتی بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی است.

معصومی با بیان اینکه دستاوردها و کارنامه نظام مقدس جمهوری اسلامی در دانشگاه با برگزاری برنامه‌های فرهنگی تبیین می‌شود، تأکید کرد: با همکاری دانشگاه‌های شهرستان دشتی همایش دستاوردهای انقلاب اسلامی در دانشگاه در دهه فجر برگزار می‌‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج (دشتی) اضافه کرد: مسابقات ورزشی، پخش مستند و تحلیل فیلم با موضوع انقلاب اسلامی، کارگاه‌های آموزشی، شب‌شعر شهدا و چاپ نشریه در دهه فجر از برنامه‌های کارگروه دانشجویی است.


کارگروه2
کارگروه1


۳۰ دی ۱۳۹۷ ۱۶:۱۲

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500