به دانشگاه آزاد اسلامی - واحد خورموج خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

رئیس بسیج اساتید استان بوشهر: سند آمایش اقتصادی بوشهر توسط بسیج اساتید تنظیم شد

رئیس بسیج اساتید استان بوشهر: سند آمایش اقتصادی بوشهر توسط بسیج اساتید تنظیم شد
رئیس سازمان بسیج اساتید استان بوشهر گفت: سند آمایش اقتصادی استان بوشهر توسط بسیج اساتید تهیه و تنظیم شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از خورموج، محمد چمکوری در مراسم معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج (دشتی) اظهار کرد: استادان متخصص، متعهد و انقلابی در بسیج اساتید فعالیت می‌کنند که همواره آماده دفاع از ارزش‌های انقلاب‌اسلامی و نقش‌آفرینی در مقابل تهاجم فرهنگی در دانشگاه‌ها هستند.

وی با بیان اینکه بسیج، نظام جمهوری اسلامی و دستاوردهای آن را حفظ کرده است، تأکید کرد: بسیج اساتید شاخه‌ای از شجره طیبه بسیج است که کارایی و کارآمدی خود را همواره ثابت کرده است.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان بوشهر تصریح کرد: مقام معظم رهبری بارها تأکید کرده‌اند که کارهای بزرگ را در کشور بسیجیان یا کسانی که تفکر انقلابی و بسیجی دارند، انجام داده‌اند.

چمکوری خاطرنشان کرد: به‌واسطه وحدتی که بین مردم وجود دارد، افق روشن است و با هدایت مقام معظم رهبری تلاطم‌ها را پشت سر گذاشته‌ایم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج (دشتی) نیز در این مراسم گفت: دانشگاه برای تحول و پیشرفت نیاز به تفکر بسیجی دارد و این موضوع مهم با راه‌اندازی بسیج اساتید صورت می‌گیرد.

اشکان معصومی افزود: اهداف و برنامه‌های کانون بسیج اساتید نقش بسزایی در پیشرفت و پیشبرد اهداف دانشگاه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه امیدواریم بتوانیم مطالبات مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها به‌خوبی اجرا کنیم، اضافه کرد: این واحد دانشگاهی با حدود بیست عضو هیئت‌علمی نقش مهمی در توانمندی علمی شهرستان دشتی دارد.

به گزارش آنا، در این مراسم حسن قائدی معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج (دشتی) به‌عنوان مسئول کانون بسیج اساتید معرفی شد.


روابط عمومی/آنا
۲۶ دی ۱۳۹۷ ۱۵:۴۳

نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500